Dzisiaj w zestawieniu TOP 3 Seriale, które ostatnio obejrzałam i podobały mi się na tyle, że czekam na kolejne serie! Wszystkie dostępne w platformie NETFLIX 😉 każdy z polskimi napisami albo lektorem pl.

“DARK”

Niech Was nie zwiedzie, to nie jest film dla dzieci mimo, że są głównymi bohaterami. Nie jest tak mroczny jak się wydaje, jednak daje do myślenia, do analizowania. Po 3 odcinku się rozkręca. Dotrzymajcie do 3go czy 4 odcinka i akcja się rozkręci!

Tutaj link do zwiastunu KLIK

BATES MOTEL”

Na podstawie filmu “Psycho” /”Psychol” Alfreda Hitchcocka z 1960 roku i opowiada tą historię od podstaw. O matce z synem przeprowadzających się na odludzie i kupujących dom na wzgórzu i motel u jego stóp.

Hmmm mam nadzieję, że kojarzycie jeśli nie, obejrzyjcie zwiastun!

Ja obejrzałam to w takim tempie, że nie wiem kiedy który sezon się zaczynał A kiedy kończył. Bardzo mnie wkręcił i zacieram ręce kiedy będzie dostępny ostatni 5 sezon. Z moją ulubioną Rihanną, mam nadzieję że wpisze się w klimat filmu. I tego filmu nie “sknoci” bo z nią różnie bywa na wielkim ekranie 😉

Zobaczcie zwiastun na Netflix TUTAJ

“BLACK MIRROR”

Serial futurystyczny, skupiający się na wynalazkach, które prawdopodobnie będą dostępne (jeśli już nie są używane przez tajne służby wojskowe) w przyszłości. Ciekawił mnie chyba każdy odcinek, z każdej serii, każdy był inny, każdy skupiał się na innej technologii bądź problemie ludzkości. Na przykład na “maskach” używanych przez wojskowych na polach bitwy albo specjalnym powłokom w oczach, które służyły jako kamery itd. Nie będę spojlerować. Ale sprawdźcie sobie jak nudzą Was już “normalne” seriale.

Tutaj link do zwiastunu TUTAJ

Zaciekawiona serialem uznałam, że film też będzie ciekawy…

1 FILM 😉

“BLACK MIRROR-Brandersnatch”

Ci sami twórcy stworzyli interaktywny film… tak, interaktywny czyli taki, że wybierając przyciski na ekranie (pilotem albo myszką jeśli na laptopie oglądacie) macie wpływ na przebieg wydarzeń! A celem jest pomoc głównemu bohaterowi dokończyć programować grę.

Tylko uwaga! Film trwa dłużej niż zazwyczaj. I jest dla widzów o mocnych nerwach! 😉 dla mnie było to ciekawe urozmaicenie oglądania i prawie sama wpadłam w obłęd. Hahah

Link do zwiastunu TUTAJ

Advertisements

3 Replies to “TOP 3 Seriale i 1 film”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: