Aliexpress

Hej!

Często zadajecie mi pytanie czy kupuję na Aliexpress -> link

Moja odpowiedź jest prosta ale nie jednoznaczna. Ponieważ brzmi: Tak, Ale…

Tak, kupuję tam dużo rzeczy, jednak nie wszystko. Ponieważ nie wszystko moim zdaniem jest tego warte.

●●●

Hi!

You often ask me whether I buy on Aliexpress -> link

My answer is simple but not clear. Because it says: Yes, but …

Yes, I buy a lot of things there, but not everything. Because in my opinion not everything is worth it.

Aliexpress WW

Co zamawiam? / What am I ordering? LINK

1.

Pokrowce do telefonów i wszystkie akcesoria do każdego smartfona jakiego miałam, kupiłam właśnie tam i nie żałuję.

Phone covers and all accessories for every smartphone I had, I bought there and I do not regret it.

2.

Akcesoria do paznokci. Od lat robię sobie sama paznokcie. Nauczyłam się sama, szukając informacji w internecie oraz podpytując koleżanek, które mają większą wiedzę na ten temat (bo np. zajmują się tym zawodowo). I począwszy od lampy Led po wszystkie żele, hybrydy, waciki…większość pochodzi z Aliexpress. Nie mam zastrzeżeń co do jakości większości produktów, owszem czasem jasne kolory hybrydy mogłyby być bardziej „kryjące” jednak kupując za „centy” nie oczekiwałam.

Nail accessories. I’ve been making my own nails for years. I learned by myself, looking for information on the internet and asking friends who have more knowledge on the subject (for example, they deal with it professionally). And from the Led lamp to all gels, hybrids, swabs … most come from Aliexpress. I have no objections to the quality of most products, yes, sometimes bright hybrid colors could be more „covering”, but buying for „cents” I did not expect.

3.

Wszelkiego rodzaju pomocne akcesoria w organizacji miejsca i przechowywaniu różnego rodzaju przedmiotów. Czy to miejsca w szufladach czy w bagażu podręcznym.

All kinds of helpful accessories in organizing the place and storing various types of items. Whether in drawers or in hand luggage.

4.

Kupiłam zestaw pędzli do makijażu. Małych (podróżnych) i dobrej jakości.

I bought a set of makeup brushes. Small (travelers) and good quality.

5.

Teraz pielęgnacja. Tak, parę razy zamówiłam także maseczki do twarzy i pod oczy. Byłam zadowolona. Z płatków pod oczy nawet bardzo! Maseczki w płachcie też całkiem fajne (lepsze niz z Douglas’a). Sprasowane maseczki w płachcie (Wpis z ich wykorzystaniem tutaj). Zamówiłam także najlepszą na świecie czarną maseczkę węglową peel-off uwielbiam, jednak aktualnie coraz rzadziej udaje mi się ją znaleźć. Kiedyś była dostępna w tubie a teraz tą oryginalną, tą najmocniejszą maseczkę spotykam w saszetkach.

Now care. Yes, I also ordered face and eye masks a few times. I was satisfied. With eye pads even very much! The masks in the sheet are also quite cool (better than from Douglas). Pressed masks in the sheet (Entry with their use here). I also ordered the world’s best black peel-off carbon mask I love, but I find it less and less often. Once it was available in a tube and now the original, the most powerful mask I meet in sachets.

6.

Ogólne pojęcie akcesoriów. Czasem jest to czapka, czasem szalik, czasem gumka do włosów…

General concept of accessories. Sometimes it’s a hat, sometimes a scarf, sometimes a hair elastic …

●●●

Podsumowując:

Zamawiam, gdy potrzebuję COŚ, coś małego, niedrogiego. Nie boję się gdy produkt nie przyjdzie lub gdy będzie uszkodzony – zawsze po dyskusji ze sprzedawcą otrzymałam zwrot pieniędzy. Polecam Wam jednak rozważnie zamawiać wszystkie produkty i czytać opisy aukcji. Wybierajcie dobrze oceniane produkty i sklepy. Oglądajcie zdjęcia i opisy kupujących. link

Summarizing:

I order when I need SOMETHING, something small, inexpensive. I am not afraid when the product does not come or if it is damaged – I always received a refund after discussing with the seller. However, I recommend that you carefully order all products and read auction descriptions. Choose well-rated products and stores. See photos and descriptions of buyers. LINK

Aliexpress WW

Jeśli chcecie abym pokazała jakieś produkty albo ich całą kolekcję 🤪 dajcie proszę znać w komentarzu. Przygotuje wtedy oddzielny post na ten temat.

If you want me to show some products or their entire collection 🤪 please let me know in the comment. I will then prepare a separate post on this topic.

●●● MIRA ●●●

15 uwag do wpisu “Aliexpress

  1. Hej 👱‍♀️ każde przemyślane zakupy są dobre. I tak każdy z nas nakręca rynek, więc ważne żeby robić zakupy świadomie 😀 bo w grę wchodzą nasze ciężko zarobione pieniądze 🤪 A jakie zakupy były ostatnio u Ciebie?

  1. O Wow;) to fajny telefon 😉 opowiadaj na co jeszcze się skusiłaś;) my kiedyś tez się odwazylismy ale tylko mini Samsunga za 20€ żeby był „do biegania” jako małe mp3 z funkcją dzwonienia hahah

   1. Ja kupiłam ten telefon za £400 🤪 poza tym maseczki do twarzy, szablony literki, statyw do aparatu i wiele akcesoriów (akcesoriów?) do telefonu. Wszystko doszło ☺️

    1. Zaszalałaś 😉 powiem Ci szczerze 😉 ja zamawiam za max 20€ no lampa do paznokci za 23€ była 😉 ale fakt ja tez akcesoria naogol na pewniaka zamawiam 😉 fajna sprawa jeśli nie zależy Ci na czasie to nie warto przepłacać 😀

 1. Zraziłam się, kiedy zamówiłam długopisy, pióra i notes. Nie przyszły. Trudno, więcej nie zamówiłam.
  Pozdrawiam serdecznie

  1. Uuu szkoda. Oddali pieniądze? Ja tez miałam parę razy taki problem, albo przyszlo po terminie albo wcale …. Ale takie sytuacje miałam parę lat temu. Otwierałam panel dyskusyjny pisalam że nie doszło albo jest po terminie albo (jeśli bylo) ze jest uszkodzone jesli jakosc mi nie pasowała i zawsze otrzymałam zwrot pieniędzy albo kolejny taki sam produkt.

  1. Powiem Ci, że też tak uważałam, że tam sama tandeta…. jednak wiele razy przeglądałam „chińczyka” tak mówię na Aliexpress i za każdym razem uznawałam, że szkoda mi nawet 2 € na jakąś pierdołę… dopóki w sklepie stacjonarnym nie znalazłam tego samego produktu za 15 € (konkretniej były to pędzelki do stylizacji paznokci) były identyczne. Wściekłam się jak dotarło do mnie jak bardzo kroją nas na marżach i ile pośredników bierze w tym udział… uznałam, że niektóre rzeczy będą zamawiać od „producenta” owszem ciuchów nie zamawiam. Butów nie zamawiam. Ale elektroniki się nie boję. Akcesoriów wszelakich tez się nie boję. A jak dodali płatność po odbiorze … to zaczęły pączki szybciej przychodzić hahah okolo 2 tyg od wysyłki ale wybór zostawiam Tobie 🙂 pozdrawiam

Leave a comment / Zostaw komentarz