Apartment Alouette Riederalp, Switzerland

Chcę polecić Wam miejsce, które bardzo miło mnie zaskoczyło widząc je „na żywo” po raz pierwszy. Mowa o apartamencie Alouette w Riederalp, Szwajcaria.

I want to recommend a place that surprised me very much seeing it „live” for the first time. I am talking about the Alouette apartment in Riederalp, Switzerland.

Rezerwację robiliśmy przez booking.com i tam zdjecia apartamentu były średnie, jednak cena za 2 noce była bardzo atrakcyjna, apartament dawał nam wygodę, której potrzebujemy w górach.

We made the reservation through booking.com and the pictures of the apartment there were average, but the price for 2 nights was very attractive, the apartment gave us the convenience we need in the mountains.

Jakiej wygody potrzebujemy? /What convenience do we need?

Z wyjazdu na wyjazd coraz mniejszej hahaha ale tak na serio to: PRYWATNOŚCI. A taką daje wynajęcie apartamentu. To świetna opcja dla 3-4 osób.

From trip to trip decreasing hahaha but seriously it is: PRIVACY. And this is how to rent an apartment. This is a great option for 3-4 people.

Dlaczego świetna? / Why great?

Prywatna kuchnia. / Private kitchen.

Rano wstajesz o której chcesz, nie musisz czekać na śniadanie w hotelu. My wychodzimy wcześnie rano w góry, więc możliwość szykowania go samemu jest ważna. A w tym apartamencie jest naprawdę fajna kuchnia widać, że jest nowa i urządzona nowocześnie. Dobrze wyposażona. Od garnków, sztućców, aż po zmywarkę, piekarnik. Tak lubię!

In the morning you get up at what time you want, you do not have to wait for breakfast at the hotel. We go to the mountains early in the morning, so the possibility of preparing it yourself is important. And in this apartment there is a really nice kitchen, you can see that it is new and modern. Well equipped. From pots and cutlery to the dishwasher and oven. I like it this way!

Prywatna łazienka. / Private bathroom.

Tego punktu chyba nie muszę wyjaśniać … 😉

EXTRA’S:

W tym przypadku apartament ma taras i piękny widok.

W apartamencie Alouette są także udogodnienia dla miłośników sportów zimowych. Przechowalnia sprzętu, suszarka do butów.

I don’t have to explain this point …;)

In this case, the apartment has a terrace and a beautiful view.

The Alouette apartment also has facilities for winter sports enthusiasts. Equipment storage, shoe dryer.

Mili gospodarze / Kind hosts

Dla mnie dobry kontakt z gospodarzami, opiekunami to ważny punkt. Bo to jest podstawą normalnych relacji między ludźmi.

For me, good contact with the hosts and carers is an important point. Because this is the basis of normal relationships between people.

BONUS:

Korzystając z tego, że jestem blogerką, zapytałam o zniżkę dla Was i taką otrzymałam!

Taking advantage of being a blogger, I asked for a discount for you and received it!

Chociaż apartament nie jest drogi, biorąc pod uwagę ceny panujące w Szwajcarii oraz miejsce w którym ten konkretny apartament sie znajduje.

Although the apartment is not expensive, given the prices in Switzerland and the place where this particular apartment is located.

Zostawiam Wam dwa kody zniżkowe/ I leave you two discount codes:

1. Rezerwując bezpośrednio www.haus-alouette.ch i w wiadomości do gospodarza wpisując kod: MIRA10%off

kod ważny tylko w okresie letnim

2. Rezerwując przez Booking.com kod to: peta0m70 lub przechodząc przez link: link

dostajesz 10% zniżki

1. By booking directly at www.haus-alouette.ch and in the message to the host by entering the code: MIRA10%off

code valid only during summer

2. By booking the code via Booking.com is: peta0m70 or by going through the link: link

you get a 10% discount

Apartament fajny ale nie masz pomysłu, co robić w tym miejscu? Nie ma problemu zrobię o tym post i poinformuje Cię o tym.

Apartment nice but you have no idea what to do in this place? No problem I will post about it and inform you about it.

Koniecznie daj znać czy skorzystasz ze zniżki!

Be sure to let me know if you will benefit from the discount!

●●●MIRA●●●

3 uwagi do wpisu “Apartment Alouette Riederalp, Switzerland

  1. Pierwszy raz spotykam prawdziwie urządzoną kuchnię w pokoju hotelowym, a sam fakt, że bloger ma zniżkę, jest już do odnotowania.
    Serdeczności zasyłam

    1. To jest duży dom z paroma apartamentami. Dostosowany do sportów zimowych. My dostalismy najtańszy apartament i na parterze. Podobalo mi się w kuchni jej nowoczesność bo wyglądała jak nowa i fajny pochłaniacz dymu, zapachow miała. Nie standardowo zawieszony nad kuchenką tylko wbudowany w nią. Pochlanialo naprawdę fsjnie zapachy i filtrowalo powietrze wypuszczenie na dole. Zmywarka była, toster zestaw do kawy na kpsulki i wiele innych bajerów;) w sölden tez mieliśmy swiet ny apartament i tez chce go opisać ale nie mam za duzo zdjęć bo wtedy na to nie wpadlam hahaha ale tamten tez byl za…. bardziej nowoczesny tzn mniej górski 😉 a bardziej nowoczesny jak sie ogarnę tez go opiszę;)

    2. Trzeba korzystac z „bonusow” które daje tworzenie czegos w necie. Jak coś mi się podoba to Wam polecę a jak ktoś na tym jeszcze zaoszczędzić lub skorzysta to będzie super 😉

Leave a comment / Zostaw komentarz