hotel LIFESTYLE podróże travel

AUSTRIA TREND HOTEL CONGRESS 4* INNSBRUCK

Hotel Congress w Innsbrucku rezerwowaliśmy bezpośrednio w hotelu. W drodze do Innsbrucka szukałam hotelu na 2 noce, który byłby nowoczesny, akceptował zwierzęta, śniadanie byłoby w cenie, byłby blisko centrum i blisko parku, chciałam także widok na góry oraz byłby w miarę tani i z parkingiem. To są moje „standardowe” wymagania.

We booked the Hotel Congress in Innsbruck directly with the hotel. On the way to Innsbruck I was looking for a hotel for 2 nights that would be modern, accept pets, breakfast would be included, close to the center and close to the park, I also wanted a mountain view and reasonably cheap and with parking. These are my „standard” requirements.

Hotelu szukałam na booking.com ale sprawdziłam ceny na ich oficjalnej stronie internetowej i były o parę centów mniejsze niż na booking.com nawet z naszą 10% zniżką, jednak wybór pokoi i dodatków był bogatszy.

I was looking for a hotel on booking.com but I checked the prices on their official website and they were a few cents less than on booking.com even with our 10% discount, but the choice of rooms and extras was richer.

Hotel jest częścią AUSTRIA TREND polecającą hotele, imprezy oraz podpowiadająca jak spędzić czas w Innsbrucku i regionie. Wchodząc przez wyszukiwarkę w hotel Congress przekieruje Was automatycznie, mnie to trochę zdezorientowało jak sprawdzałam opcje zakwaterowania.

The hotel is part of the AUSTRIA TREND offering hotels, events and tips for spending time in Innsbruck and the region. Entering Congress hotel through the search engine will redirect you automatically, it confused me a bit how I checked the accommodation options.

Zawsze o to pytacie, więc tym razem Wam powiem. Za dwie noce, za dwie osoby i psa (dodatkowa opłata), śniadania, parking (płatny dodatkowo), zapłaciliśmy 240€ (cena całego pobytu). Dużo? Mało? Mogłoby być mniej ale to jest czterogwiazdkowy hotel przy centrum miasta, lokalizacja naprawdę bardzo dobra.

You always ask that, so I’ll tell you this time. For two nights, for two people and a dog (extra charge), breakfast, parking (extra charge), we paid 240 € (price for the entire stay). A lot? Little? It could be less, but it is a four-star hotel in the city center, the location is really very good.

Podobało mi się tutaj bo było bardzo czysto i nowocześnie. Był widok na góry i park za rogiem.

I liked it here because it was very clean and modern. There was a view of the mountains and the park around the corner.


Hotel naturalnie dysponuje całym zapleczem biznesowym. Od sal konferencyjnych po wellness i fitness i saunę. My z tych udogodnień nie korzystaliśmy ale informuję, że są. Restauracja, bar i naturalnie roomservice także są do naszej dyspozycji. My korzystaliśmy z restauracji podczas porannego śniadania, które było naprawdę bogate. Każdy znalazł coś dla siebie. Kawa w Austrii mi nie smakuje, chyba że zamawiam mleko z dodatkiem kawy (latte macchiato) to wtedy jest smacznie, a w hotelu zamówiłam cappuccino i bardzo mi smakowało. Więc to spory plus. Bardzo smakowało mi pieczywo. Ogólnie polecam śniadanie.

The hotel naturally has all the business facilities. From conference rooms to wellness and fitness and sauna. We did not use these facilities, but I inform you that they are. A restaurant, bar and naturally roomservice are also at our disposal. We used the restaurant during the morning breakfast, which was really rich. Everyone has found something for themselves. Coffee in Austria does not taste good to me, unless I order milk with coffee (latte macchiato), then it is tasty, and I ordered a cappuccino at the hotel and I liked it very much. So that’s a big plus. I liked the bread very much. Overall, I recommend breakfast.


Austriatrend.at


Ciekawa jestem ile pieniędzy Wy przeznaczacie na nocleg w hotelu, jeśli kwota będzie podobna do tego co ja Wam proponuję to częściej będę pokazywać Wam hotele w których nocuję.

I am curious how much money you spend in a hotel, if the amount is similar to what I suggest you, I will show you the hotels where I am staying.


MIRA


Jeśli spodobał Ci się hotel ale nie wiesz co robić w Innsbrucku, nie martw się, przygotowałam mini przewodnik. Dostępny w linku poniżej.

If you like the hotel but don’t know what to do in Innsbruck, don’t worry, I’ve prepared a mini guidebook. Available at the link below.

Advertisements
Advertisements

5 thoughts on “AUSTRIA TREND HOTEL CONGRESS 4* INNSBRUCK

    1. Prawda. Wydawało mi się że robiłam ale nie mogłam go znaleźć 😅 w 5 tyś zdjęć w galerii.ale szukałam zawzięcie. .. i zabrakło zdjęć ze śniadania. Nałożyłam sobie za dużo i mi wstyd było zdjęcie zrobić 🙈🙈🙈🙈😅 a na zdjęcia bufetu obsługa się nie zgodziła 🤷🏼‍♀️ ten post nie był sponsorowany, zrobiłam go z własnej woli ponieważ na instagramie bardzo dużo ludzi mnie o to prosiło. Dlatego zrobiłam post z „tego co miałam” 😀

Leave a comment / Zostaw komentarz