Pełnowymiarowe miniatury ● Full-size thumbnails

Post o mojej kosmetyczce podróżnej już był. Jednak znalazłam parę perełek, które w swojej „normalnej” wielkości wyglądają i tak jak miniatury produktów. Najfajniejsze jest to, że wszystkie te produkty są tanie i ogólno dostępne! I taka „blada twarz” jaką mam ja, znalazła odpowiednie kolory to Wy też nie powinnyście mieć z tym problemu. Nie przeciągam tego i tak długiego wstępu. Zaczynamy!

There was already a post about my travel beautician. However, I found a few pearls that look like product miniatures in their „normal” size. The coolest thing is that all these products are cheap and widely available! And such a „pale face” that I have, found the right colors, you also should not have a problem with it. I don’t delay this long introduction. Get Ready!

●●●

1. Korektor / Consealer (Catrice: Slim’matic camouflage stick)

Idealny kolor! Pięknie rozjaśnia okolice oka. Jest lekki i ewydajny. Kamufluje nieprzespaną noc i inne grzeszki.

Perfect color! Brightens the eye area beautifully. It is light and efficient. Camouflages a sleepless night and other sins.

2. Korektor, którego używam jako podkładu 😜 /The consealer I use as a foundation 😜 (Catrice: one drop coverage)

W sumie od zawsze myślałam, że to podkład… gdy pojawił się na rynku, był szał na produkty o pełnym kryciu i uznałam, że to też taki mini podkład haha nawet na insta story opowiadałam o tym produkcie jak o podkładzie…ups haha nie mniej ten kamuflaż to swietny produkt! Sprawdza mi się nałożony palcami, gąbeczką (beautyblender), czy pędzlem. Idealnie łączy sie z kremem, tworząc krem bb. Jest wydajny i starczył na około pół roku.

All in all, I always thought it was a foundation … when it appeared on the market, there was a craze for full coverage products and I decided that it was also such a mini foundation haha even on insta story I talked about this product as a foundation … ups haha no less this camouflage is a great product! It works with fingers, a sponge (beautyblender) or a brush. It blends perfectly with the cream to form a bb cream. It is efficient and lasted for about half a year.

3. Żelowa maskara do brwi / Gel eyebrow mascara (Essence: make me brow)

Fajna masakra do brwi, która przyciemnia włoski, utrzymuje je na miejscu przez cały dzień, delikatnie kolorem i sztucznymi włoskami wypełnia nam brwi. Mimo, że miałam zabieg microblading i nie potrzebuję używać niczego do brwi, to lubię moje gęste brwi trzymać „pod kontrolą” a ten żel mi to zapewnia.

A nice eyebrow massacre that darkens the hair, keeps it in place all day, gently fills our eyebrows with color and artificial hair. Although I had a microblading procedure and I don’t need to use anything for eyebrows, I like to keep my thick eyebrows under control and this gel gives me that.

4. Eyeliner (Maybelline:master precise curvy)

Nie należy on do miniatur, jednak ma bardzo poręczne, płaskie opakowanie. Świetnie rysuje kreskę na oku! Nawet jak nie wprawiona osoba jak ja daje radę. I co najważniejsze, to jako jeden z niewielu eyelinerów nie odbija mi się na powiece, nawet po całym dniu. Ma głęboki czarny kolor.

It does not belong to miniatures, but it has a very handy, flat packaging. It is great to draw on the eye! Even if I am not trained, I can do it. And most importantly, as one of the few eyeliners it doesn’t affect my eyelids, even after a whole day. It has a deep black color.

Podsumowując/ Summarizing:

Dla porównania „wielkości” produktów zostawiłam je z moją ulubioną pastą do zębów, która ma standardowy rozmiar.

Bardzo lubię moje nowe kosmetyki i bardzo mnie cieszy jak mam wszystko tak dobrze kryjące, uniwersalne i łatwo dostępne, tanie. Jedyne czego mi do szczęścia potrzebne to paletka do konstruowania, nanaturalnie w miniaturowym rozmiarze. Widziałam taką w gablocie Rimmel jednak kolory i wykonanie opakowania mi nie odpowiadały. Znalazłam także maskrę do rzęs w rozmiarze mini-mini w Douglas z ich marki własnej, jednak mam 2 swoje otwarte, więc nie kupowałam. Zrobię to przy następnym kupnie maskary.

For comparison, the „size” of the products I left them with my favorite toothpaste, which has a standard size.

I really like my new cosmetics and I’m very happy when I have everything so well covering, universal and easily accessible, cheap. The only thing I need to be happy is the construction palette, naturally in a miniature size. I saw it in a Rimmel display case, but the colors and packaging did not suit me. I also found a mini-mini eyelash mascara in Douglas from their own brand, but I have 2 open, so I didn’t buy. I will do it next time I buy mascara.

●●●MIRA●●●

2 uwagi do wpisu “Pełnowymiarowe miniatury ● Full-size thumbnails

  1. Żelowa maskara do brwi? A to mnie zaskoczyłaś! Upiększać się trzeba, by poprawić niedoskonałości, a wybór jest przeogromny.
    Serdecznie pozdrawiam

    1. To prawda, można zwariować od tego wyboru hahah z taką masakra do brwi to dla mnie parę kosmetyków w jednym. Żel utrwalający położenie włosków, nadaje kolor włoskom i skórze, sztuczne wlokienka/ włoski wypełniają jeszcze lepiej brwi. No i jest to mini produkt że szczoteczką. Jak mam czas w domu się „bawic” to biorę pędzelek do brwi taki mocno ścięty i cieniutki nakładam produkt na bok dłoni, później rysuje brwi. Brzmi skomplikowane jednak takie nie jest 😉 i zajmuje dosłownie chwilę. Daje to mocniejszy efekt niż można uzyskać kredką do brwi. Jednak kredka w podrozy tyle razy mi się złamała że odpuściłam… 😉

Leave a comment / Zostaw komentarz