LIFESTYLE podróże travel

#photostorybymira (instagram @mira_peta)

VENLO

Przyszedł mi do głowy pomysł, żeby dzielić się wzajemnie pozytywną energią. Chcę zachęcić Was do aktywności (fizycznej) na dworze. Chcę żebyście wyszli z domu i cieszyli się świeżym powietrzem i urokami natury.

The idea came to me to share positive energy with each other. I want to encourage you to be (physically) active outdoors. I want you to leave the house and enjoy the fresh air and the charms of nature.

Mi natura przynosi spokój, głównie dla mojej głowy. Uwielbiam ciszę! Uwielbiam dźwięki przyrody: szum wiatru, plusk wody, śpiew ptaków.

Nature brings peace to me, mainly to my head. I love silence! I love the sounds of nature: wind noise, splash of water, birds singing.

VENLO
VENLO

Wymyśliłam że będziemy się tym wspólnie dzielić. Nie tylko ja dla Was, ale także Wy dla mnie. Taka interakcja wiele dla mnie znaczy! To mega motywujące.

I figured we would share it together. Not only me for you, but also you for me. This interaction means a lot to me! It’s mega motivating.

Dlatego za każdym razem jak zobaczycie piękno natury( wschód słońca podczas drogi do pracy, zachód słońca gdy będziecie z niej wracać albo podczas spaceru), zrobicie zdjęcie i mnie oznaczcie na instagramie pod #photostorybymira ja w zamian będę udostępniać nasze piękne widoki ❤

Therefore, every time you see the beauty of nature (sunrise on the way to work, sunset when you return from it or during a walk), take a photo and tag me on instagram under #photostorybymira I will share our beautiful views in return ❤

Cieszmy się razem pięknym dniem i pozytywną energią. 🌲🌿🍂🌞

Let’s enjoy a beautiful day and positive energy together. 🌲🌿🍂🌞

VENLO
VENLO


MIRA3 thoughts on “#photostorybymira (instagram @mira_peta)

  1. Oj jaki fajny, krótki ale zarazem pozytywny i treściwy wpis 🤔 zainspirowałaś mnie 😍 jak mi się jutro uda zrobić zdjęcie wschodu to cię oznaczę 👍

Leave a comment / Zostaw komentarz