ROERMOND NL

Wiele razy pytaliście mnie: „po co ja tam jeżdżę?” Odpowiedź jest prosta: NA ZAKUPY.

🤣

W Roermond w Holandii znajduje się największy (jak dotąd) w Europie Outlet marek selektywnych. Ja cenię sobie dobrą jakość, jednak nie lubię przepłacać. Tu wszystko jest przecenione. Nie zawsze się opłaca mimo obniżki ale zawsze jest taniej niż w „normalnym” butiku danej marki.

Dlatego, gdy potrzebuję buty do biegania, ciuchów sportowych, wytrzymałych ciuchów nawycieczki po górach, albo nowej drogiej torebki 😀 – jadę do Designer Outlet Roermond.

●●●

You have asked me many times: „why am I going there?” The answer is simple: SHOPPING.

🤣

In Roermond, the Netherlands, there is the largest (so far) European outlet of selective brands. I value good quality, but I do not like to overpay. Here everything is discounted. It is not always profitable despite the reduction but it is always cheaper than in the „normal” boutique of a given brand.

Therefore, when I need running shoes, sports clothes, durable clothes for mountain trips, or a new expensive handbag 😀 – I am going to the Designer Outlet Roermond.

●●●

Ted Baker 👇

Coccinelle 👇

👉 mapa całego kompleksu/map of the entire complex

👉 strona główna/Home page (eng)

Na stronie głównej znajdziecie wszystkie informacje potrzebne do zaplanowania wizyty tutaj. Informacje od adresu, przez listę sklepów, aż do propozycji noclegu.

W kompleksie są dostępne toalety, miejsca rekreacyjne dla dorosłych i dzieci, kawiarnie, restauracje. Nieopodal jest kino a 3 min pieszo znajdujemy się w centrum miasta Roermond, średniej wielkości miasto. Posiada jednak ładne centrum i dobrze zachowane zabytki. Idealne miejsce jak zatęsknimy za typowymi „sieciówkami”.

On the home page you will find all the information you need to plan your visit here. Information from the address, through the list of stores, up to the offer of accommodation.

The complex has toilets, recreational areas for adults and children, cafes and restaurants. There is a cinema nearby and 3 minutes on foot we are in the city center of Roermond, a medium-sized city. However, it has a nice center and well-preserved monuments. The perfect place if you miss the typical „chain stores”.

●●●

👉 ten filmik świetnie oddaje klimat tego miejsca/this video perfectly reflects the atmosphere of this place

●●●

To centrum handlowe różni się od innych tym, że sklepy obudowane są typowej holenderskiej szeregowej zabudowie. To daje temu miejscu wyjątkowy charakter. A podczas Świąt Bożego Narodzenia caly kompleks jest pięknie udekorowany. Zresztą tutaj bardzo często organizowane są różne „impezy” w celu urozmaicenia zakupów.

Z ciekawostek: mniej więcej 2-3 razy w roku są organizowane wyprzedaże. Tak, wyprzedaż – wyprzedaży. Wtedy obniżki sięgają -70% od ceny regularnej lub outletowej w zależności od sklepu. W tym czasie ludzi jest naprawdę bardzo dużo i są kolejki przed wejściem do prawie każdego sklepu.

This shopping center differs from others in that the stores are encased in typical Dutch terraced houses. It gives this place a unique character. And during Christmas, the whole complex is beautifully decorated. Anyway, various „parties” are organized here to diversify purchases.

Interesting facts: Sales are organized about 2-3 times a year. Yes, sales – sales. Then the discounts reach -70% from the regular or outlet price depending on the store. At this time, there are really many people and there are queues at the entrance to almost every store.

Godziny otwarcia zmieniają się podczas wyprzedaży. Najczęściej są wtedy dłużej otwarte.

Na koniec dodam, że miejsce jest caly czas modernizowane. Wybudowanie nowego parkingu usprawniło bardzo przyjazd tutaj. Nie trzeba stać w korku. Parking kosztuje 3 € za caly dzień.

Opening hours change during sales. Most often they are open longer.

At the end I will add that the place is constantly being modernized. The construction of a new parking lot has improved the arrival here. You don’t have to stand in a traffic jam. Parking costs 3 € for the whole day.

Zostawiam Wam moje zapisane filmy na instagramie z tego miejsca. I leave you my saved instagram videos from this place TUTAJ/ HERE

●●● MIRA ●●●

20 uwag do wpisu “ROERMOND NL

     1. Hahahah 😉 na pocieszenie powiem tylko, że sporo sklepów jest „Tylko męskich” 😆 dużo sportowych i nawet Black Decker wiec jak chcesz możesz i szlifierkę kupić albo śrubokręt

 1. W takim miejscu można spędzić cały dzień i to bez przymierzania.
  Serdeczności zasyłam

  1. Owszem chociaż ja przyjeżdżam „na otwarcie” jak wszyscy jeszcze śpią hahah oblecę co potrzebuje, co chce i siedzę na kawie i ciastku hahah patrząc jak ludzie dopiero się zjeżdżają;) fajnie że to miejsce jest takie różnorodne. Nawet jak za duzo kupisz to jest przechowalnia zakupów;) zapomniałam to we wpisie dodac 😉 haha

  2. Lubię to miejsce. Przygotuje wpis o tym jak duże promocje upolowalam. Mimo ze są to głównie ciuchy w góry i nie wszystkim przypadną do gustu to jest to dobra jakosc za mała cenę. I możesz przymierzyć bez kupowania, w internetach czasem taniej ale są często „haczyki” albo jakies dodatkowe oplaty np płatny zwrot.

Leave a comment / Zostaw komentarz